VINO SĂ NE CUNOŞTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Sales
Stoian Ovidiu

Director vânzări

Telefon: +40 730 933 039

Email: ovidiu.stoian@contempocars.ro

Valentini Andreas

Consultant vânzări

Telefon: +40 728 288 210

Email: andreas.valentini@contempocars.ro

Telea Roxana

Consultant vânzări

Telefon: +40 751 169 098

Email: roxana.telea@contempocars.ro

Pulțea Sorina

Consultant vânzări

Telefon: +40 723 594 936

Email: sorina.pultea@contempocars.ro

Cojocaru Constantin

Consultant vânzări

Telefon: +40 731 980 306

Email: constantin.cojocaru@contempocars.ro

Cîndea Viorica

Welcome desk

Telefon: +40 268 339 446

Email: viorica.cîndea@contempocars.ro

Pintilie Mirela

Welcome desk

Telefon: +40 731 980 301

Email: mirela.pintilie@contempocars.ro

George Creanga

Branch Manager

Telefon: +40 722 670 306

Email: george.creanga@contempocars.ro

Bărbat Claudiu

Manager After Sales

Telefon: +40 741 333 674

Paise Dan

Maistru Atelier

Telefon: +40 737 269 112

Email: dan.paise@contempocars.ro

Buzea Paul

Consilier service

Telefon: +40 729 992 314

Email: paul.buzea@contempocars.ro

Toma Marius

Consilier service

Telefon: +40 731 980 305

Email: marius.toma@contempocars.ro

Lascu Dan

Consilier service

Telefon: +40 733 009 090

Email: dan.lascu@contempocars.ro

Niță Marian

Consilier daune

Telefon: +40 722 670 309

Email: marian.nita@contempocars.ro

Constantin Palaghia

Director piese şi accesorii

Telefon: +40 722 670 310

Email: constantin.palaghia@contempocars.ro

Pintilie Ionuț

Consilier piese şi accesorii

Telefon: +40 728 288 241

Email: ionut.pintilie@contempocars.ro

Mich Iosif

Consilier piese şi accesorii

Telefon: +40 268 339 446

Email: Iosif.mich@contempocars.ro